34 Kişi Online

Vesaire

SesliAGa Sesli Mobil chat siteleri arasından şimdiye kadar rastladığım en güzel sesli sohbet sitesi.

SahRa

Sesli Sohbet siteleri sıralamasından bulupta sohbet ederek muhteşem insanlarla tanıştığım sesliaga ailesine teşekkürler.

AnGeL

sesliağa, sesli görüntülü sohbet sitemiz herkesin gönül rahatlığıyla güvenli sohbet edebileceği diyaloğ sitesidir.

Barby

En güvenilir Dostluk Arkadaşlık siTEMİZ SAHİPLENEN HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Security

sesliağa.Com ' da olmak ayrıcalıktır. Samimi Arkadaşlık ve Güvenilir Sohbetin Tek adresi.

MEKAN-27

Sesli AĞA, - Sesli Görüntülü ve Yazılı Mobil Sohbet Chat Sitemiz Herkese Hayırlı olsun. SesliAĞa - Sitemiz Sahip Çıkan Herkesindir. Hoş Sohbetler..

seda

Türkiye'nin Bir Numaralı Sitesindesiniz

seda

Sitemize Herkesi Bekleriz

uzmanpanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

uzmanpanel

UzmanPanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

Hjhjbb

Siteye Giriş Yaptı

Asi

Siteye Giriş Yaptı

4454

Siteye Giriş Yaptı

ETERNEL

Siteye Giriş Yaptı

GECECİ

Siteye Giriş Yaptı

Misafirr.

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

YaBaNCı

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

kara

Siteye Giriş Yaptı

Seviyeli Sohbet Sitesi SesliAğa ile Sizde Eğlenceli Diyaloğlara Katılın.

             Merhaba Saygıdeğer İnternet Kullanıcıları.   SesliAğa, Yeni açılan Sesli Chat ve Sesli Görüntülü Sohbet Sitesidir. SesliChat, SesliSohbet, Tamamen Seviyeli Görüşmelerin yaşandığı en Güvenilir Kameralı Sesli Chat Mobil Sitesidir. 

      Sesli aĞa - Sesli Sohbet odalarına Ücretsiz Giriş yapabilir ve Dünya'nın Neresinde Olursanız olun Kesintisiz Sesli Görüntülü ve Yazılı Görüşmeler yapabilirsiniz. Android Cep Telefonlarla, Tabletlerle ve Bilgisayarlar ile İNTERNET, yoluyla erişim sağlamak mümkündür. 

      Mobil, ile Giriş yapmak isteyen arkadaşların yapması gerekn bir iki adım olacaktır. Hiç gözünüzde büyütmeden kolaylıkla giriş yapabileceğiniz şekilde anlatımlar yapacağız. 

     İlk olarak , Cep telefonlarınızın Android yani Akıllı Telefonlardan olması Gerekmektedir.    Eğer Akıllı Android Cep telefonlara sahipseniz. Uygulama indirme Kısımlarına SpeakyChat, yazıp ÜCRETSİZ, olarak indirmeniz gerekmektedir. 

    Bu Uygulama indirme seçenekleri Bazı Cep telefonlarında Şöyledir ;  Google PLay, App Store, App Galery, Bu ve benzeri uygulama indirme yöntemleriyle Cep telefonlarınıza Uygulamayı indirdikten sonra. İster Uygulamaya Tıklayıp Rastgele Sitelere katılabilir veya Girmek istesiğiniz Belli bir Sesli Sohbet Sitesi, varsa Uygulamayı indirdikten sonra Uygulamaya hiç Tıklamayıp Doğrudan Google,  Tarayıcısı olan tüm Giriş yöntemlerini Kullanabilirsiniz. 

    Uygulamayı Cep telefonunuza Ücretsiz indirdiniz ve Hiç dokunmadan Google gibi Tarayıcılara Girmek istediğiniz Site ismini yazdınız. ( Örnek ; SesliAğa.Com, gibi ) Çıkan Sonuçlarda şuna dikkat etmelisiniz.!! Mesala SesliAğa Sitesine girmek istiyorsanız yazılı başlıkların hemen üst kısmında ''  www.sesliaga.com '' gibi link barındıran olması gerekmektedir. 

   Girmek istediğiniz Linke tıkladınız ve Sitenin Ana sayfası açıldı, Ana sayfada bulunan Misafir Girişinden direk olarak Giriş yapmak istediğinizde Kullanıcı Adınız, yazan yere Rumuz, [Nick] yazarak '' Sohbete Bağlan '' Butonuna Tıkladınız. Karşınıza Sesli Sohbet Odaları, olan Kısım açılacaktır. Büyük bi olasılıkla ilk Hetapta Odalar kısmı açılmış olsada Online Kullanıcıların Chat Sohbet, yaptığı Kısımı göremeyeceksiniz. Hemen Üst kısımda şöyle bi yazı olacaktır '' speakychat.exe yukle '' Bu yazı Ne Demektir.? İlk defa Sesli Chat Siteleri, girişi yapıyorsanız ve Kendi isteğiniz doğrultusunda giriş yapmak istiyormusunuz gibi bir eklenti sorusu yöneltilmektedir. Bu eklentinin Bilgisayarınıza kesinlikle zarar verici eklentiler değildir. O speakychat.exe yazısına bir defa tıkladığınızda '' SOHBET YÜKLENİYOR '' Yazısından sonra Online insanlarla Sizde anlık olarak Sesli Chat, Mobil Sohbet, Yazılı Chat, Görüntülü Sesli Sohbetler yapmaya Başlayabilirsiniz. 

Yukarıda Belirttiğimiz Sesli Chat Odalarına Giriş Yöntemi Bütün Mobil Sesli Siteler, için Geçerlidir. 

   Sesli Görüntülü Sohbet, Sesli Chat, Yazılı Sohbet, Seviyeli Chat Siteleri, Online Yazılı Chat, Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Siteler, Yeni Açılan Sesli Chat Siteleri, Bütün Sesli Siteler, Sesli Chat Radyolar, Online Yazılı Sohbet, Kameralı Sohbet Odaları, SesliChat, SesliSohbet, Canlı Chat, SesliSiteler, SesliSiteleri, Yeni Sesli sohbet Siteleri, Arkadaşlık Siteleri, Seviyeli Sesli Sohbet Siteleri, Yeni Açılan Sesli Sohbet Siteleri, Mobil Sohbet Odaları, Rastgele Görüntülü Sohbet, Sesli Chat Girişi, Sesli Sohbet Sayfaları, Sesli Sohbet Girişi, Sesli Chat Odaları, Sesli SohbeT Kanalları, Sesli Siteler Listesi, Sesli Chat Odaları, Sesli Sohbet Odaları isimleri, Yeni Kameralı Sohbet Siteleri, Mobil Sohbet Sitesi, Görüntülü Sohbet, Sesli Sohbet Chat Siteleri, Kameralı Chat Sitesi, İslami Sesli Görüntülü Sohbet Siteleri, Canlı Sohbet Odaları, Sesli Chat Siteleri Listesi, Sesli Sohbetler, Sesli Sohbet siteleri isimleri, Büyük Sesli Siteler, Sesli Mobil Siteler, En İyi Görüntülü Sohbet sitesi, SesliChat Siteleri, Sesli Sohbetler Siteleri, İstanbul Sohbet, Türkiye Görüntülü Sohbet, Sesli Görüntülü Sohbet Chat Siteleri Ücretsiz, Tanışma Siteleri, SesliAğa, Ücretsiz Sesli Sohbet Odaları, Sesli Ağa, Sınızsız Yazılı Mesajlaşma,  Sesliaga, Chat Sohbet Odaları,  SeliAĞA - Kullanıcılarına daima en Güvenilir Sohbet ortamları sunmaktadır. insanların uzak mesafelerden birbirleri ile Ücretsiz Olarak yapabileceği Sesli Yazılı ve Görüntülü Görüşmelerini Kesintisiz olarak sunan sesliağa, herzaman en keliteli iletişim kanalıdır. 

 

Yazar : admins
13 May Per 12:50
1551 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR